GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Paraplyställ 10302646
nr 1030 2646
Paraplyställ
lergods, höjd: 50 cm
Kondition: nagg, krackeleringar
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 april 2016
kl 20:18:05
200 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)